حل مشکل شارژ G920F شارژ سریع Fast Charge

با این دوره آموزشی شما میتوانید مشکل عدم شارژ سریع SM-G920F و همه مدلهای فنی Galaxy S6 را حل نمایید . همچنین این ایراد همزمان با عدم شناسایی دستگاه توسط PC مواجه میشود .

مشکل شارژ سریع S6 اکثرا این ایراد از سوکت و فلت شارژ نمیباشد، با این دوره آموزشی شما میتوانید در هر سطح فنی، بدون نیاز به تخصص خاصی و بدون نیاز به تعویض آیسی و … به راحتی با یک قلق تعمیراتی مشکل را برطرف نمایید .

شروع به کار

مهم : همه دوره های آموزشی که شما خواهید آموخت به صورت اختصاصی میباشد و کپی از سایت های خارجی و ایرانی، یوتوب و .... نمیباشد و حاصل تلاش و ساعت ها وقت و تجربه است. آموزشهای این وبسایت توسط تکنسین رسمی سامسونگ تهیه شده و به صورت کامل با توضیحات تکمیلی و قابل استفاده برای تکنسین های تعمیرات در هر سطح میباشد.


به روز رسانی : با توجه به امکان به روز رسانی آموزشها و به دلیل کشف قلق های تعمیری جدید و تجربه تکنسین های تعمیرات، لطفا در زمان خرید، ایمیل خود را صحیح وارد کنید تا از آپدیت ها مطلع شوید و به صورت رایگان و مادام العمر از حساب کاربری خود که بعد از اولین خرید به صورت خودکار از ایمیل شما ساخته میشود، اقدام به دانلود مجدد و دریافت آپدیت ها نمایید.

مشاهده بیشتر

نظرات