حل مشکل هندزفری A520F صدای ضعیف یا قطعی صدا

با این دوره آموزشی اختصاصی، مشکل صدای ضعیف یا قطع شدن کامل صدا در یک طرف یا هر دو طرف (R.L) هندزفری گوشی سامسونگ A520F و همه مدلهای فنی Galaxy A5 2017 را برطرف نمایید . این مشکل معمولا در اثر استفاده از کابل AUX نامرغوب و یا اتصالی در سیمهای هندزفری به وجود می آید و باعث آسیب رسیدن به قطعات برد میشود. در این آموزش نیاز به تعویض قطعه نیست و به راحتی و با روش ارائه شده توسط متخصص تعمیرات سامسونگ مشکل را به راحتی حل نمایید .

شروع به کار

مهم : همه دوره های آموزشی که شما خواهید آموخت به صورت اختصاصی میباشد و کپی از سایت های خارجی و ایرانی، یوتوب و .... نمیباشد و حاصل تلاش و ساعت ها وقت و تجربه است. آموزشهای این وبسایت توسط تکنسین رسمی سامسونگ تهیه شده و به صورت کامل با توضیحات تکمیلی و قابل استفاده برای تکنسین های تعمیرات در هر سطح میباشد.


به روز رسانی : با توجه به امکان به روز رسانی آموزشها و به دلیل کشف قلق های تعمیری جدید و تجربه تکنسین های تعمیرات، لطفا در زمان خرید، ایمیل خود را صحیح وارد کنید تا از آپدیت ها مطلع شوید و به صورت رایگان و مادام العمر از حساب کاربری خود که بعد از اولین خرید به صورت خودکار از ایمیل شما ساخته میشود، اقدام به دانلود مجدد و دریافت آپدیت ها نمایید.

مشاهده بیشتر

نظرات