حل مشکل لرزش تصویر A305,A505

در صورتیکه با مشکل لرزش تصویر A305F , A505F ,و همه مدلهای فنی Galaxy A30 , Galaxy A50 مواجه شده اید و از سالم بودن خود السیدی اطمینان دارید، در این دوره آموزشی،  تنها با یک قلق تعمیراتی مشکل را حل و ایراد را برطرف نمایید. این ایراد گاهی با خود به خود کار کردن تاچ و برگشت به صفحه اصلی (Home) در صفحه نمایش همراه میباشد.

مهم : در صورتیکه تصویر السیدی A50 با مشکل عدم تصویر یا سیاه شدن (No Display) مواجه شده است از این لینک استفاده نمایید . موفق باشید

شروع به کار

مهم : همه دوره های آموزشی که شما خواهید آموخت به صورت اختصاصی میباشد و کپی از سایت های خارجی و ایرانی، یوتوب و .... نمیباشد و حاصل تلاش و ساعت ها وقت و تجربه است. آموزشهای این وبسایت توسط تکنسین رسمی سامسونگ تهیه شده و به صورت کامل با توضیحات تکمیلی و قابل استفاده برای تکنسین های تعمیرات در هر سطح میباشد.


به روز رسانی : با توجه به امکان به روز رسانی آموزشها و به دلیل کشف قلق های تعمیری جدید و تجربه تکنسین های تعمیرات، لطفا در زمان خرید، ایمیل خود را صحیح وارد کنید تا از آپدیت ها مطلع شوید و به صورت رایگان و مادام العمر از حساب کاربری خود که بعد از اولین خرید به صورت خودکار از ایمیل شما ساخته میشود، اقدام به دانلود مجدد و دریافت آپدیت ها نمایید.

مشاهده بیشتر

نظرات