سیاه شدن تصویر در حالت استندبای A7 2018 – A750

درصورتیکه با مشکل تصویر سیاه شدن در حالت استندبای گوشی سامسونگ A750F و همه مدلهای فنی A7 2018 مواجه شده اید که حتما متوجه شده اید که این ایراد از السیدی و فلت السیدی نیست . با این آموزش و قلق تعمیراتی به راحتی میتوانید مشکل را برطرف نمایید. نوع ایراد به این صورت میباشد که پس از روشن شدن گوشی، تا زمانی که صفحه روشن است و به حالت استندبای نرفته و یا کلید پاور را نزده ایم، تصویر هست ولی تا به حالت استندبای برود و یا صفحه را قفل کنیم، دیگر تصویر نخواهد آمد تا مجدد دستگاه را ریستارت کنیم . با آموزش اختصاصی دیگر با ما همراه باشید.

شروع به کار

مهم : همه دوره های آموزشی که شما خواهید آموخت به صورت اختصاصی میباشد و کپی از سایت های خارجی و ایرانی، یوتوب و .... نمیباشد و حاصل تلاش و ساعت ها وقت و تجربه است. آموزشهای این وبسایت توسط تکنسین رسمی سامسونگ تهیه شده و به صورت کامل با توضیحات تکمیلی و قابل استفاده برای تکنسین های تعمیرات در هر سطح میباشد.


به روز رسانی : با توجه به امکان به روز رسانی آموزشها و به دلیل کشف قلق های تعمیری جدید و تجربه تکنسین های تعمیرات، لطفا در زمان خرید، ایمیل خود را صحیح وارد کنید تا از آپدیت ها مطلع شوید و به صورت رایگان و مادام العمر از حساب کاربری خود که بعد از اولین خرید به صورت خودکار از ایمیل شما ساخته میشود، اقدام به دانلود مجدد و دریافت آپدیت ها نمایید.

مشاهده بیشتر

نظرات