حل مشکل شارژ N970 , عدم شارژ و شارژ کاذب

با این دوره اختصاصی آموزش سامسونگ که در اختیار شما قرار میگیرد، مشکل عدم شارژ(با اتصال شارژر هیچ اتفاقی روی دستگاه نمی افتد) و شارژ کاذب (علامت شارژ شدن می آید ولی درصد شارژ زیاد نمیشود و باطری شارژ نمیشود) را برطرف نمایید.

این ایراد معمولا در اثر نوسانات برق، استفاده از شارژر و کابل غیر اصل، شارژر فندکی و گاهی خود به خود به وجود می آید که ما روش تعمیر اصولی این ایراد را به شما آموزش میدهیم . در صورتیکه در مراحل تعمیر مشکلی داشتید میتوانید از قسمت پشتیبانی به صورت رایگان راهنمایی تخصصی دریافت نمایید

شروع به کار

مهم : همه دوره های آموزشی که شما خواهید آموخت به صورت اختصاصی میباشد و کپی از سایت های خارجی و ایرانی، یوتوب و .... نمیباشد و حاصل تلاش و ساعت ها وقت و تجربه است. آموزشهای این وبسایت توسط تکنسین رسمی سامسونگ تهیه شده و به صورت کامل با توضیحات تکمیلی و قابل استفاده برای تکنسین های تعمیرات در هر سطح میباشد.


به روز رسانی : با توجه به امکان به روز رسانی آموزشها و به دلیل کشف قلق های تعمیری جدید و تجربه تکنسین های تعمیرات، لطفا در زمان خرید، ایمیل خود را صحیح وارد کنید تا از آپدیت ها مطلع شوید و به صورت رایگان و مادام العمر از حساب کاربری خود که بعد از اولین خرید به صورت خودکار از ایمیل شما ساخته میشود، اقدام به دانلود مجدد و دریافت آپدیت ها نمایید.

مشاهده بیشتر

نظرات