حل مشکل شارژ سریع نوت 4

در صورتیکه با مشکل شارژ سریع و USB (عدم شناسایی گوشی توسط سیستم) در گوشی سامسونگ SM-N910C و همه مدلهای فنی Galaxy Note 4 مواجه شده اید، با این آموزش اختصاصی که در اختیار شما قرار میگیرد به راحتی ایراد را برطرف نمایید . درصورتیکه از سالم بودن خود فلت شارژ اطمینان دارید، بدون نیاز به تخصص خاصی، با این قلق تعمیراتی، بدون نیاز به تعویض قطعه یا آیسی، مشکل را به راحتی برطرف نمایید .

شروع به کار

مهم : همه دوره های آموزشی که شما خواهید آموخت به صورت اختصاصی میباشد و کپی از سایت های خارجی و ایرانی، یوتوب و .... نمیباشد و حاصل تلاش و ساعت ها وقت و تجربه است. آموزشهای این وبسایت توسط تکنسین رسمی سامسونگ تهیه شده و به صورت کامل با توضیحات تکمیلی و قابل استفاده برای تکنسین های تعمیرات در هر سطح میباشد.


به روز رسانی : با توجه به امکان به روز رسانی آموزشها و به دلیل کشف قلق های تعمیری جدید و تجربه تکنسین های تعمیرات، لطفا در زمان خرید، ایمیل خود را صحیح وارد کنید تا از آپدیت ها مطلع شوید و به صورت رایگان و مادام العمر از حساب کاربری خود که بعد از اولین خرید به صورت خودکار از ایمیل شما ساخته میشود، اقدام به دانلود مجدد و دریافت آپدیت ها نمایید.

مشاهده بیشتر

نظرات