حل مشکل کلید هوم J510F – J5 2016

در صورتیکه که با مشکل کار نکردن کلید هوم ( Home Key ) گوشی سامسونگ SM-J510F و همه مدلهای فنی J5 2016 مواجه شده اید، به راحتی با آموزشی که ما در اختیار شما قرار میدهیم مشکل را برطرف نمایید. معمولا در 99% مواقع ایراد از فلت و خود کلید نیست و ایراد از برد میباشد. در این روش اختصاصی نیاز به تعویض قطعه و آیسی نمیباشد و شما میتوانید به راحتی و بدون نیاز به دانش خاصی مشکل را برطرف نمایید.

شروع به کار

مهم : همه دوره های آموزشی که شما خواهید آموخت به صورت اختصاصی میباشد و کپی از سایت های خارجی و ایرانی، یوتوب و .... نمیباشد و حاصل تلاش و ساعت ها وقت و تجربه است. آموزشهای این وبسایت توسط تکنسین رسمی سامسونگ تهیه شده و به صورت کامل با توضیحات تکمیلی و قابل استفاده برای تکنسین های تعمیرات در هر سطح میباشد.


به روز رسانی : با توجه به امکان به روز رسانی آموزشها و به دلیل کشف قلق های تعمیری جدید و تجربه تکنسین های تعمیرات، لطفا در زمان خرید، ایمیل خود را صحیح وارد کنید تا از آپدیت ها مطلع شوید و به صورت رایگان و مادام العمر از حساب کاربری خود که بعد از اولین خرید به صورت خودکار از ایمیل شما ساخته میشود، اقدام به دانلود مجدد و دریافت آپدیت ها نمایید.

مشاهده بیشتر

نظرات