حل مشکل شارژ سریع Fast Charging G935F

با این آموزش کاربردی و اختصاصی که در اختیار شما قرار میگیرد به راحتی میتوانید مشکل شارژ سریع و عدم اتصال به سیستم را در گوشی SM-G935F و همه مدلهای فنی گوشی Samsung Galaxy S7 Edge را برطرف نمایید .

در صورتیکه از سالم بودن سوکت و فلت شارژ اطمینان دارید، با این آمورش اختصاصی بدون نیاز به تعویض آیسی به راحتی و بدون نیاز به دانش خاصی مشکل را برطرف نمایید.


برای راه حل این مشکل ساعت ها وقت و تلاش گذاشته شده است تا راه حلی اختصاصی و ساده تهیه شده تا قابل انجام برای تکنسین های تعمیرات در هر سطح باشد تا شما به راحتی بتوانید مشکل را برطرف نمایید. موفق باشید.

شروع به کار

مهم : همه دوره های آموزشی که شما خواهید آموخت به صورت اختصاصی میباشد و کپی از سایت های خارجی و ایرانی، یوتوب و .... نمیباشد و حاصل تلاش و ساعت ها وقت و تجربه است. آموزشهای این وبسایت توسط تکنسین رسمی سامسونگ تهیه شده و به صورت کامل با توضیحات تکمیلی و قابل استفاده برای تکنسین های تعمیرات در هر سطح میباشد.


به روز رسانی : با توجه به امکان به روز رسانی آموزشها و به دلیل کشف قلق های تعمیری جدید و تجربه تکنسین های تعمیرات، لطفا در زمان خرید، ایمیل خود را صحیح وارد کنید تا از آپدیت ها مطلع شوید و به صورت رایگان و مادام العمر از حساب کاربری خود که بعد از اولین خرید به صورت خودکار از ایمیل شما ساخته میشود، اقدام به دانلود مجدد و دریافت آپدیت ها نمایید.

مشاهده بیشتر

نظرات