حل مشکل شارژ A510F شارژ سریع Fast Charge

در این دوره آموزشی شما میتوانید مشکلات شارژ سریع و متصل نشدن به کامپیوتر را در گوشی A5 2016  را برطرف نمایید. این ایراد معمولا در اثر نوسانات برق، استفاده از آداپتور و کابل نامرغوب، استفاده از شارژر فندکی و …. به وجود می آید.

در صورتیکه از سالم بودن سوکت و فلت شارژ اطمینان دارید، بدون نیاز به تخصص خاصی، بدون نیاز به تعویض قطعه یا آیسی، با یک قلق تعمیراتی، به راحتی مشکل شارژ سریع و مشکل USB (اتصال به کامپیوتر) گوشی A510F و همه مدلهای فنی گوشی Galaxy A5 2016 را حل نمایید. موفق باشید،

شروع به کار

مهم : همه دوره های آموزشی که شما خواهید آموخت به صورت اختصاصی میباشد و کپی از سایت های خارجی و ایرانی، یوتوب و .... نمیباشد و حاصل تلاش و ساعت ها وقت و تجربه است. آموزشهای این وبسایت توسط تکنسین رسمی سامسونگ تهیه شده و به صورت کامل با توضیحات تکمیلی و قابل استفاده برای تکنسین های تعمیرات در هر سطح میباشد.


به روز رسانی : با توجه به امکان به روز رسانی آموزشها و به دلیل کشف قلق های تعمیری جدید و تجربه تکنسین های تعمیرات، لطفا در زمان خرید، ایمیل خود را صحیح وارد کنید تا از آپدیت ها مطلع شوید و به صورت رایگان و مادام العمر از حساب کاربری خود که بعد از اولین خرید به صورت خودکار از ایمیل شما ساخته میشود، اقدام به دانلود مجدد و دریافت آپدیت ها نمایید.

مشاهده بیشتر

نظرات