حل مشکل دوربین جلو A505 A50 – خط های عمودی در تصویر

در صورتیکه با مشکل دوربین جلو گوشی سامسونگ A50 با مدل فنی A505 مواجه شده اید میتوانید بدون نیاز به تعویض آیسی و یا دانش خاصی به راحتی مشکل را برطرف نمایید.

این مشکل معمولا در دوربین سلفی A50 و مخصوصا در زمان فیلمبرداری به وجود میآید. ایراد به این صورت میباشد که اکثرا خطوط عمودی رنگی روی السیدی دستگاه مشاهده میشود.

با این آموزش اختصاصی که در اختیار شما قرار میگیرد، بدون نیاز به تعویض آیسی و قطعه خاصی، فقط با یک قلق تعمیراتی به راحتی مشکل را برطرف نمایید.


 


برای راه حل این مشکل ساعت ها وقت و تلاش گذاشته شده است تا راه حلی اختصاصی و ساده تهیه شده تا قابل انجام برای تکنسین های تعمیرات در هر سطح باشد تا شما به راحتی بتوانید مشکل را برطرف نمایید. موفق باشید.

شروع به کار

مهم : همه دوره های آموزشی که شما خواهید آموخت به صورت اختصاصی میباشد و کپی از سایت های خارجی و ایرانی، یوتوب و .... نمیباشد و حاصل تلاش و ساعت ها وقت و تجربه است. آموزشهای این وبسایت توسط تکنسین رسمی سامسونگ تهیه شده و به صورت کامل با توضیحات تکمیلی و قابل استفاده برای تکنسین های تعمیرات در هر سطح میباشد.


به روز رسانی : با توجه به امکان به روز رسانی آموزشها و به دلیل کشف قلق های تعمیری جدید و تجربه تکنسین های تعمیرات، لطفا در زمان خرید، ایمیل خود را صحیح وارد کنید تا از آپدیت ها مطلع شوید و به صورت رایگان و مادام العمر از حساب کاربری خود که بعد از اولین خرید به صورت خودکار از ایمیل شما ساخته میشود، اقدام به دانلود مجدد و دریافت آپدیت ها نمایید.

مشاهده بیشتر

نظرات