قیمت 69,000 تومان 39,000 تومان

فارسی
5 راه حل
سطح 1
تعمیر سخت افزاری

حل مشکل تصویر A50 السیدی No Display

درصورتیکه با مشکل تصویر گوشی سامسونگ A505F و همه مدلهای فنی Galaxy A50 مواجه شده اید با این آموزش اختصاصی به راحتی عیب یابی و مشکل را برطرف نمایید. در این دوره آموزشی، مسیر و قطعات مربوط به مدار السیدی را مشاهده و چند نقطه (Test Point) با ولتاژ آن مشخص شده است که با ولتاژگیری این نقاط، به راحتی آب خوردن ایراد عدم تصویر A50 را پیدا و مشکل را برطرف نمایید و از یک تعمیر حرفه ای لذت ببرید.

شروع به کار

مهم : همه دوره های آموزشی که شما خواهید آموخت به صورت اختصاصی میباشد و کپی از سایت های خارجی و ایرانی، یوتوب و .... نمیباشد و حاصل تلاش و ساعت ها وقت و تجربه است. آموزشهای این وبسایت توسط تکنسین رسمی سامسونگ تهیه شده و به صورت کامل با توضیحات تکمیلی و قابل استفاده برای تکنسین های تعمیرات در هر سطح میباشد.


به روز رسانی : با توجه به امکان به روز رسانی آموزشها و به دلیل کشف قلق های تعمیری جدید و تجربه تکنسین های تعمیرات، لطفا در زمان خرید، ایمیل خود را صحیح وارد کنید تا از آپدیت ها مطلع شوید و به صورت رایگان و مادام العمر از حساب کاربری خود که بعد از اولین خرید به صورت خودکار از ایمیل شما ساخته میشود، اقدام به دانلود مجدد و دریافت آپدیت ها نمایید.

نظرات